Pobieralnia - czyli bichonkowe różności do pobrania dla Was

Kochani Miłośnicy Bichonów Frise :) W tej zakładce znajdziecie, przygotowane specjalnie dla Was pliki. Gotowe do pobrania :) Oczywiście do użytku niekomercyjnego.
Przygotowaliśmy dla Was tapety, kartki okolicznościowe, plakaty. Możecie pobrać na telefon, wrzucić sobie na pulpit laptopa, wysłać jako kartkę do przyjaciół lub wydrukować i powiesić na ścianie, a także wrzucić jako post w mediach społecznościowych. Możecie dowolnie używać i rozpowszechniać, ale nie mozecie czerpać z tego zysku. To pobieralnia dla fanów, fanatyków, miłośników rasy. To forma zabawy i umilenia Wam codziennego życia i chwil :)
Kochacie Bichony tak, jak i My. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was miła niespodzianka i miejsce, do którego będziecie wracać. Pojawiać się będą tu cyklicznie różne nowości i materiały tematycznie dostosowane do okoliczności przyrody i kalendarza.
Zasady pobierania i używania plików:

1. Zabrania się używania plików niezgodnie z przeznaczeniem, tj. do celów handlowych, reklamowych, a także wycinania z nich poszczególnych elementów i samodzielnego publikowania w zmienionej formie.

2. Pilki można rozpowszechniać w formie zabawy, w formie niekomercyjnej, nie czerpiąc z tego zysków, w formie niezmienionej, czyli takiej w jakiej zostały tu przedstawione i pobrane prez pobierającego.

3. Publikując nasze materiały w mediach społecznościowych, będzie nam niezmiernie miło, jeżeli będziesz pamiętać o hasztagu  #ameliasangels  #ameliasangelsbichons
 

Tapety na pulpit

 
 

Kartki okolicznościowe

 
 

Zdjęcia w tle Facebook 

 
 

Posty Instagram