06.05.2018

 

Nasza Bałkańska, ponad trzytygodniowa podróż z naszym ukochanym Viggo Comming with a superstyle dobiegła końca. Viggo ze swoimi 14 Championatami jest dziś chyba najbardziej utytułowanym Bichonem w Polsce, ale nie zamierzamy na tym poprzestać :)

Uzyskaliśmy - 7xCACIB, 2xRCACIB, 11 CAC, 6xBOB, 2xBOS, CRUFTS QUALIFICATIONS 2019 

I tym samym do tytułów Młodzieżowego Championa Polski, Rumunii i Serbii dołączyły tytuły: Champion Serbii, Champion Bułgarii, Grand Champion Bułgarii, Champion Czarnogóry, Grand Champion Czarnogóry, Champion Macedonii, Grand Champion Macedonii, Balkan Champion, Adriatic Champion, Yugoslavia Champion i Mediterranean Champion

 

30.04.2018

Dziś powitaliśmy jeden z najbardziej wyczekiwanych miotów w naszej Hodowli. Tak więc Majówka rozpoczęła się w tym roku dla nas naprawdę wyjątkowo. 

Absolutnie wyjątkowe połączenie naszego cudownego rproduktora z Serbii Viggo Comming with a superstyle i naszej prześlicznej suczki również urodzonej w Serbii udało się znakomicie. Zarówno szczeniaczki jak mama czują się fantastycznie :)

Nasz chłopiec spisał się znakomicie, bo tak licznego miotu jeszcze nigdy nie mieliśmy!! 

Miot tym razem na Literę "I" - Iron, I came here for love, I just called to say i love you ,  I've got the power, I can lose my heart tonight, I belive I can fly, I Don't Wanna Live Forever, Ifollow Rivers.

 
17.04.2018
 
Mamy przyjemność poinformować, że dziś wszystkie nasze psy przeszły szczegółówą kontrolę weterynaryjną i zostały przebadane w Klinice Weterynaryjnej Optovet z Wrocławia.
Każdy pies miał robione szczegółowe badanie USG, kontrolę serca EKG plus badanie osłuchowe, samce miały szczegółowo badane jądro, wcześniej badaliśmy nasienie. Psy miały badane zęby, a także oczy. Sprawdzany był stan ich skóry, okrywy włosowej oraz ogólna kondycja fizyczna i psychiczna.
Wszystkie nasze psy przeszły badania bez zarzutu, są zdrowe i w doskonałej formie.

Niebawem wrzucimy skany wydanych zaświadczeń lekarskich.

15.04.2018