Poniżej znajdziecie Państwo mieszkające w naszej hodowli suczki. Wraz ze szczegółowym opisem skąd pochodzą, jakie linie reprezentują oraz rodowodami

 
ROYAL FRISE PRETTY IN WHITE - MIKA

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, import Rumunia

Urodzona w Rumunii suczka, reprezentantka linii chińskiej i amerykańskiej. Wnuczka jednego z najbardziej rozpoznawalnych bichonów na świecie - Bodaciousa Arch Enemy - Interchampiona, Multichampiona, Zwycięzcy Świata 2009, Młodzieżowego Zwycięzcy Świata 2008, Zwycięzcy Polski 2008, Championa USA, Championa Polski, Championa Macedonii, Championa Bułgarii, Championa Czarnogóry, Championa Bałkanów, Wielkiego Championa Bułgarii, Championa Litwy, Championa Szwecji, Championa Finlandii, Championa Słowenii, Multi Best In Show

Ojciec - Royal Frise Fred - JCH Rumunii, CH Rumunii

Matka - Dasti Judy of The Golden Dazzling - JCH Rumunii, CH Rumunii,

Wyjątkowa suka. Absolutnie doskonały eksterier. Doskonała budowa, włos, pigment. Piękny ogon. Doskonałe kątowanie kończyn. Wspaniały charakter. Niezwykle spokojna i opanowana. Idealna przyjaciółka w domu, lew salonowy, ale i prawdziwa show'menka na wystawach.
 

ALARUNA LUXURY AND JOY - ROSE
Młodzieżowy Champion Polski, Import Rosja/Russia,


Urodzona w Rosji suczka, w jej genach łączą się najlepsze linie fińskie, angielskie i amerykańskie. To także Córka jednego z najbardziej utytułowanych obecnie bichonów na świecie - Luxury Love Instagram.


Doskonała budowa, wspaniały pigment - niespotykane czarne pazurki, ciemna skóra. Niezwykle gęsty włos. Wspaniały temperament. Suka zawsze z oceną doskonałą, na każdej wystawie, na której była.

Ojciec- Luxury Love Instagram - ZWYCIĘZCA ŚWIATA 2015, BIS WINNER, BISS, CH TAJLANDII, CH ROSJI, CH PORTUGALII, CH WĘGIER, CH POLSKI, CH RUMUNII, CH SERBII, CH BIAŁORUSI, CH RKF, CH BAŁKANÓW, CH MORZA ŚRÓDZIEMNEGO, CH ADRIATYKU, JCH ROSJI, BIS WINNER, MultCH, MultBOB, CH MONTENEGRO, WIELKI CH MONTENEGRO, POLSKI ZWYCIĘZCA KLUBU, PORTUGALSKI ZWYCIĘZCA KLUBU, CH EURAZJI


Matka - Imperial Gold Pearl of Ring - CH ROSJI, JCH ROSJI

 
PRINCESS OF HEART DANDEFIS - BELLA

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski

Import Serbia

Urodzona w Serbii suczka, w jej żyłach płynie prawdziwie czysta, bałkańska krew.

Ojciec: Labenido Super Spayki
Matka: Bazooka

Imię ją definiuje, bo Bella po włosku znaczy piękna. I ona taka jest. Do tego niebywale leniwa, nieskora do żadnego ruchu. Sensem jej życia jest znaleźć sę w łóżku, zanim dotrą tam inni.
Eksterierowy diament. Naszym zdaniem ideał Bichona. Ani za mała, ani za duża, idealna. 26,5 cm w kłębie Doskonała w budowie, pozbawiona jakichkolwiek wad, co potwierdzają oceny z wystaw, w których nie raz uczestniczyła i które niejednokrotnie wygrywała. Przepiękna szata, doskonały pigment, fantastyczny Bichonkowy charakter.
 
AMAZING ANA AMELIA'S ANGELS - ANUSIA

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, urodzona w naszej Hodowli

Udało nam się połączyć dwie niesamowite linie i osiągnąć typ psa, który wybitnie nam się podoba. W jej żyłach płynie krew w połowie amerykańska (od strony ojca) i belgijsko-chorwacka (od strony matki)


Suczka o przepięknych proporcjach, zwarta w budowie, z mocną głową, o przepięknej szacie, niesamowita w ruchu. Doskonała sierść, pigment, kątkowanie, bajeczny ogon. Nazywana żywym pluszakiem! Kapitalny charakter, wspaniałe, kochające serce, dobroć
w najczystszej postaci! Zawsze z oceną doskonałą, na każdej wystawie, na której była.

Ojciec- Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski - Frizzled Life Kris

Matka - Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski - Braveheart Biscuit of Pupa's Pearls
 
CANDY CAN'T STOP LOVING YOU FROM MINA'S FAIRYTALE - CANDY

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu

Import Serbia

Urodzona gwiazda. Suczka, która ma to coś. Gwiazda wybiegów, uwielbiająca być w swietle fleszy. Jej żwyioł to ring, pokazy. Aż sama lubiłam być na Wystawie, na której Candy była wystawiana. Zaraża niebywałym urokiem, pies ktory naprawdę się śmieje.

Maleńka, drobna sunia, idealnych proporcjach, niesamowita w ruchu. Doskonała sierść, pigment, kątkowanie, bajeczny ogon. Zawsze z oceną doskonałą, na każdej wystawie, na której była.
 
ROYAL FRISE RULES ARE NOT FOR ME - MINI

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski
Import Rumunia

Jak laleczka. Sunia tak maleńka, drobna i słodka, że mogłaby służyć jako wzór dla pluszaków. Niemniej ma charakterek. Mądra, uparta, potrafiąca ustawić koleżanki Bichonki. Cechują ją doskonałe propocje, zwarta budowa, piękna szata i absolutnie doskonały ruch. Reprezentuje w rodowodzie przepiękne, stare północne linie. 

 
BRAVEHEART BISCUIT OF PUPA'S PEARLS

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski

Import Chorwacja

Protoplastka rodu Amelia's Angels. Cudowne stworzenie, które dało początek naszej hodowli. Za chwilę obchodzić będzie szóste urodziny, a wciąż wygląda i zachowuje się jak szczeniaczek, co jest absolutnie wyjątkowe i urocze.

Maleństwo - 25 cm w kłębie, ale kość solidna i gdy weźmiesz ją na ręce, czujesz że podnosisz psa, a nie jakąś "pcheł". Lunetka jest bardzo wdzięczna, uśmiecha się i ma przepiękną budowę. Jej ruch jest płynny sierść gęsta, a pigemnt doskonały. 

Jest mamą championów. To jej córką jeest nasza ukochana Anusia.