Jesteśmy rodzinną hodowlą i nie mamy "masowej" produkcji szczeniąt. Z tego względu jedyną opcją, by kupić od nas pieska, jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji.

Nie zawsze mamy czas i mozliwość, by aktualizować strone, dlatego pytajcie o dostępność szczeniąt.

 

                            Zapraszamy do kontaktu telefonicznego :

Poznając Państwa preferencje i oczekiwania, będziemy mogli odpowiedzieć na pytanie, na kiedy będzie możliwa rezerwacja szczenięcia, a także ciut się poznać i móc przybliżyć Państwu specyfikę rasy.

 

Zawsze prowadzimy zapisy chętnych na szczenięta z naszej hodowli.

Nie ma możliwości zakupu szczenięcia z naszej hodowli "od ręki", chyba że ktoś z przyczyn losowych przenosi rezerwację swojego szczenięcia na kolejny miot.

W naszej hodowli nie prowadzimy rezerwacji usnych, zawsze podpisujemy klarowną umowę rezerwacji.

Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.  
Każdego
z nowych, potencjalnych właścicieli naszych szczeniąt chcielibyśmy  poznać 
i sprawdzić, czy będzie najlepszym z możliwych opiekunów, dla tych cudownych istot!


Zastrzegamy sobie możliwość odmowy sprzedaży szczenięcia!

 
 
MIOT ZIMA 2020
data urodzenia (D.O.B.) - 05.11.2020
Wesoła czwóreczka. Pół na pół jednakowo bogata w chłopców i w dziewczynki. Śliczny równy miocik, na zakończenie roku. Lucek - Jitterbbop Ticket to the hell naproacował się w tym roku, ale jest ogromnie dumny ze swojego potomstwa. Wszystkie maluszki zanim przyszły na świat miały zapewnione kochające domy Pięknie rosną i bajecznie się rozwijają. Już nie długo mamy nadzieję oglądać sukcesy wystawowe jednej z dziewczynek. 

Miot C1 - Cookie Monster, Cyberpunk Baby, Candy Lady, Cosmic Girl

 
MIOT JESIEŃ 2020
data urodzenia (D.O.B.) - 08.09.2020
Osiem. Tego jeszcze nie grali chyba u nas. No było co robić, by zapewnić tym maluszkom jak najlepsze warunki do życia i rozwóju, ale stanęliśmy na wysokości zadania. Pięciu chłopców i trzy dziewczynki. Oj postarał się tatuś Jitterbop ticket to the hell. Piękny bardzo wyrównany miot. Trójka z dzieciaków zamieszkała na Wyspach.

Miot A1 - A Boogie with a Hoodie, A star is born, All eyes on me, Another Love, Astral Buzz, Alice from Wonderland, Anabelle Muffin Queen, Ana Anabella

 
MIOT LATO 2020
data urodzenia (D.O.B.) - 29.04.2020
Piękne lato w tym roku będzie, bo na świat w naszej hodowli przychodzą piękna bichonki. Tym razem mamą została nasza ukochana Royal Frise Prety in white, importowana z Rumunii, przecudna sunia, a tatą Nasz fiński skarb Jitterbop Ticket to the hell.
Z tego połączenia powitaliśmy na świecie siedem maluszków. Pięciu chłopców i dwie dziewczynki.

Miot Y - You don't own me, You rock y world, Youngster Gangster, Yummy baby, Your love is deja-vu, Yo-Landi ninja, Yorkshire Pudding

 
MIOT  WIOSNA 2020
data urodzenia (D.O.B.) - 14.02.2020
Święto zakochanych, to naprawdę idealna data na powiatanie miotu w naszej hodowli. Trudna chyba bowiem znaleźć bardziej zakochanych ludzi w bichonach i bichonkowych szczeniaczkach. Powitaliśmy kolejny miot jednnopłciowy w naszej hodowli, Tym razem poprzez cesarskie cięcie, pierwsze w naszej hodowli, na świat pryszło aż pięć dziewczynek. Mamą została Alaruna Luzury and Joy a tatą Jitterbop Ticket to the Hell.

Miot V - Valentine's Baby, Girl, Kiss, Love, Surprise
 
MIOT ZIMA 2019
data urodzenia (D.O.B.) - 21.12.2019
Tego jeszcze nie było. Anusia - Amelia's Angels Amazing Ana, po półtorarocznej przerwie wydała na świat siedmioro Lucyferkowych (Jitterbop Ticket to the Hell) dzieci. Czterech chłopców i trzy dziewczynki. Anusia jest bardzo dzielną i troskliwą mamą. Z porodem czekała na zakończenie semestru i ferie. Wiedziała, że jej opiekunka Amelka będzie wtedy wolna i będzie mogła dać jej każdą sekundę swojego czasu. Piękny bardzo wyrównany dom. Mam kontakt z opiekunam szczeniąt i wyrosły na fantasyczne bichonkowe dzieci.

Miot W - Winter Song, Winner, Beauty, Magic, Love, Charm i Sweetness

 
MIOT JESIEŃ 2019
data urodzenia (D.O.B.) - 14.10.2019
Taki oto mam dzień nauczyciela - cztery cudne bichonki powitałam na świecie. Trzy dziewczynki i rodzynek Słodycz w najczystszej postaci. Mamą jak i rok temu została Candy Can't stop loveing You, ale tatą juz nasz piękny Fin - Jitterbop Ticket to he Hell. Cudny miot. 

Miot U - Unique, Umbrella, Uh la la la, Unchainded melody.

 
MIOT LATO 2019
data urodzenia (D.O.B.) - 28.08.2019
Miot pół na pół. Dwie dziewczynki i dwóch chłopców, taki oto miot powitaliśmy na świecie w ostatnich dniach wakacji. Nasza przepiękna Mini importowana suczka z Rumunii połączona została z Viggo Coming with a Superstyle, I znowu bałkańskie geny mieszają się tu, tworząc jak zwykle idealną mieszankę, z której powstają Nasze-Wasze najpiękniejsze dzieci..

Miot T - True Love, Twist and Shout, This one's for you, Time of my Life

 
MIOT WIOSNA 2019
data urodzenia (D.O.B.) - 15.01.2019
Fantastyczny miot łączący rosyjskie geny Alaruna Luxury and Joy, córki Luksury Love Instagram oraz Viggo Coming with a Superstyle.

Dwóch chłopców i trzy dziewczynki. Jedno piękniejsze od drugiego. Jak się później okazało najbardzij obfity miot w przyszłe championy i psy hodowlane.

Chcemy go zdecydowanie powtórzyć. 

Miot O- One moment in time, On my mind, One and only, One in a milion, Only girl

 
MIOT ZIMA 2018
data urodzenia (D.O.B.) - 11.11.2018
Pierwszy miot jednopłciowy w naszej Hodowli, a także podwójnie bałkański. Rodzicami zostały dwa psy importowane z Serbi. Przepiękna Candy Can't stop loving you i doskonały Viggo Coming with a Superstyle. Trzech mocnych chłopców. Każdy ma cudowną rodzinę w Poznaniu, Olsztynie oraz u zachodnich sąsiadów w Niemczech.

Miot L - Let You Love, Me, La Louze i Lucky Guy

 
MIOT JESIEŃ 2018
data urodzenia (D.O.B.) - 01.1o.2018
Fantastyczne bałkańskie połącznie. Nasz pełen werwy samec Viggo Coming with a Superstyle import Serbia połączył swoje fantastyczne geny z protoplastką naszej hodowli, sunią sprowadzoną z Chorwacji Braveheart Biscuit of Pupa's Pearls. Dwa piękne, idealne psy, dały cudną trójeczkę bichonków - dwie dziewczynki i chłopca

Miot M - Miracle of Love, Most Beautiful Girl in the World, Milion Reasons

 
 
MIOT LATO 2018
data urodzenia (D.O.B.) - 06.08.2018
Wyczekiwany miot, ponieważ pierwszy naszenj ukochanje, urodzonej w naszej hodowli suni - Amelia's Angels Amazing Ana o wspaniałego samca Multi Championa, import Serbia Comming with a superstyle (Viggo)
Ana urodziła szóstkę pięknych szczeniąt - cztery dziewczynki i dwóch chłopców.
Wszystkie szczeniaczki znalazły domki, zanim pojawiły się na świecie i zamieszkają na Dolnym, Górnym Śląsku, w Malopolse i w Stolicy.

Miot K - King, Knockin' on The Heavens Door, Kiss me always goodnight, Keep you close Kiss you my love, Kiss from a rose.

 
 
MIOT WIOSNA 2018
data urodzenia (D.O.B.) - 30.04.2018
Wyczekiwany miot, ponieważ pierwszy naszego wspaniałego samca Multi Championa, import Serbia Comming with a superstyle (Viggo)

Wspaniałe połaczenie dwóch psów importowanych z Serbii dało nam przepiękne eksterierowo, zdrowe, o cudownych charakterach szczenięta. 

Wszystkie szczeniaczki znalazł domki, zanim pojawiły się na świecie i zamieszkały na Dolnym i Górnym Śląsku, Pomorzu, a także za naszą Zachodnią granica

Miot I ... Iron, I came here for love, I've Got The Power, I can los my Heart Tonigt, I don't wanna live forever, I just call to say I love You... ach wiele jeszcze mamy ulubionych piosenek na tę literę alfabetu :)

 

MIOT ZIMA 2017/2018
data urodzenia (D.O.B.) - 01.01.2018
Ten miot nazywamy przełomowym lub wybuchowym. A to dlatego, że poród rozpoczął się w sylwestrową noc, a pierwszy szczeniaczek pojawił się na świecie tuż po północy,  więc z dźwiękiem petard witających nowy, 2018 rok :) Znowu powitaliśmy na świecie wspaniałą gromadkę bichonków. Cała szóstka czuje się wspaniale, a ich nowi właściciele, nie mogą się wprost doczekać, kiedy już będą mogli zabrać je do swoich domów. Tradycyjnie bowiem maluszki miały już domy i właściceli, zanim pojawiły się na świecie :) Dziękujemy za zaufanie!

Amelia's Angels - Gift for a friend, Girl on fire, Give me your heart tonight, Golden Boy, Goldeneye, Get lucky - takie imiona rodowodowe będą nosić nasze dzieci z tego miotu

MIOT JESIEŃ 2017
data urodzenia (D.O.B.) - 28.10.2017
Znów prawie Halloweenowy miot, ale jednak 3 dni wcześniej, bo  28 października 2017 powitaliśmy na świecie wspaniałą gromadkę bichonków. Cała szóstka czuje się wspaniale, a ich nowi właściciele, nie mogą się wprost doczekać, kiedy już będą mogli zabrać je do swoich domów.  Tradycyjnie bowiem maluszki miały już domy i właściceli, zanim pojawiły się na świecie :) Dziękujemy za zaufanie!

Amelia's Angels - Falling in love, Falling into you,  Fields of gold, Fire In the rain,  Fly me to the moon i First Day of my life - tak nazywać się będą nowe dzieci w naszej hodowli.
-
Nasze maluszki zamieszkają we Wrocławiu, okolicach Jawora i Krakowie :)
MIOT LATO 2017
data urodzenia (D.O.B.) - 01.06.2017
W tym roku Dzień Dziecka był dla nas absolutnie wyjątkowy :)  1 czerwca 2017 powitaliśmy na świecie wspaniałą gromadkę bichonków. Cała siódemka czuje się wspaniale, a ich nowi właściciele, którzy dzielnie na nie czekali od kilku miesięcy, są wniebowzięci!  

Amelia's Angels - Dancing Queen, Dangerous Woman, Dont't break the silence, Dream a little Dream of me, Don't worry be happy, Dream it possible oraz Doesn't mean Anything 

Nasze maluszki zamieszkały w Warszawie, Krakowie, Zgorzelcu, Brusach
 i oczywiście we Wrocławiu. Jedno słoneczko zamieszka także w słonecznej Italii.
 
MIOT WIOSNA 2017
data urodzenia (D.O.B.) - 11.03.2017
11 marca 2017 przyszły na świat trzy przecudowne bichonki - jedna dziewczynka i dwóch chłopców. Amelia's Angels - Catch me if you can, Can't stop loving you oraz Call me maybe 

Mamą szczeniąt jest - Mł. Ch. Pl., Ch. Pl. Braveheart Biscuit of Pupa's Pearls
Tatą szczeniąt jest - Mł. Ch. Pl., Ch. Pl. Frizzled Life Kris

Cała trójka zanim przyszła na świat miała już właścicieli, którzy na nie czekali. Trafiły do nowych, kochających domów na Śląsku - Dolnym i Górnym :) Chłopczyk - Amelia's Angels Call me maybe rozpoczął już karierę wystawową. Z dumą i ogromną przyjemnością śledzimy jego poczynania. Trzymamy kciuki i cieszymy się z każdego sukcesu :)
 
MIOT JESIEŃ 2016
data urodzenia (D.O.B.) - 31.10.2016
31 października, w piękny Halloweenowy wieczór powitaliśmy na świecie sześć absolutnie wyjątkowych piękności - pięciu chłopców i jedną dziewczynkę: Be the Hero, Be the One, Be the Icon, Be my Destiny, Be my Baby, Be 2 Be

Mamą szczeniąt jest - Mł. Ch. Pl Royal Frise Prety in White
Tatą szczeniąt jest - Mł. Ch. Pl., Ch. Pl. Frizzled Life Kris

Cała szóstka maluchów od razu znalazła kochające domy i wspaniałych właścicieli, z którymi mamy przyjemność być w stałym kontakcie.
Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza domowa hodowla i naprawdę cudowne szczeniaki przyciągają cudownych ludzi o wspaniałych sercach! Niedługo naszym hasłem przewodnim zostanie - Amelia's Angels - wyjątkowe psy, dla wyjątkowych ludzi ;)
 
MIOT WIOSNA 2016
data urodzenia (D.O.B.) - 25.01.2016

25 stycznia przyszły na świat cztery, najcudowniejsze na świecie istotki - jedna dziewczynka i trzech chłopców. Amazing Ana, Amazing Alexander, Amazing Amadeus i Amazing Apollo.
Mamą szczeniąt jest - Mł. Ch. Pl., Ch. Pl. Braveheart Biscuit of Pupa's Pearls
Tatą szczeniąt jest - Mł. Ch. Pl., Ch. Pl. Frizzled Life Kris
Cała czwórka maluchów od razu znalazła kochające domy i już niedługo śledzić będziemy ich karierę wystawową.