Jesteśmy rodzinną hodowlą i nie mamy "masowej" produkcji szczeniąt. Z tego względu jedyną opcją, by kupić od nas pieska, jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji.

                            Zapraszamy do kontaktu telefonicznego :

Poznając Państwa preferencje i oczekiwania, będziemy mogli odpowiedzieć na pytanie, na kiedy będzie możliwa rezerwacja szczenięcia.

 

Zawsze prowadzimy zapisy chętnych na szczenięta z naszej hodowli.
Nie ma możliwości zakupu szczenięcia z naszej hodowli "od ręki", chyba że ktoś z przyczyn losowych przenosi rezerwację swojego szczenięcia na kolejny miot.

Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.  
Każdego
z nowych, potencjalnych właścicieli naszych szczeniąt chcielibyśmy  poznać 
i sprawdzić, czy będzie najlepszym z możliwych opiekunów, dla tych cudownych istot!

Zastrzegamy sobie możliwość odmowy sprzedaży szczenięcia!

 
 
MIOT LATO 2018
data urodzenia (D.O.B.) - 06.08.2018
Wyczekiwany miot, ponieważ pierwszy naszenj ukochanje, urodzonej w naszej hodowli suni - Amelia's Angels Amazing Ana o wspaniałego samca Multi Championa, import Serbia Comming with a superstyle (Viggo)
Ana urodziła szóstkę pięknych szczeniąt - cztery dziewczynki i dwóch chłopców.
Wszystkie szczeniaczki znalazły domki, zanim pojawiły się na świecie i zamieszkają na Dolnym, Górnym Śląsku, w Malopolse i w Stolicy.

Miot K - King, Knockin' on The Heavens Door, Kiss me always goodnight, Keep you close Kiss you my love, Kiss from a rose.

 
 
MIOT WIOSNA 2018
data urodzenia (D.O.B.) - 30.04.2018
Wyczekiwany miot, ponieważ pierwszy naszego wspaniałego samca Multi Championa, import Serbia Comming with a superstyle (Viggo)

Wspaniałe połaczenie dwóch psów importowanych z Serbii dało nam przepiękne eksterierowo, zdrowe, o cudownych charakterach szczenięta. 

Wszystkie szczeniaczki znalazł domki, zanim pojawiły się na świecie i zamieszkały na Dolnym i Górnym Śląsku, Pomorzu, a także za naszą Zachodnią granica

Miot I ... Iron, I came here for love, I've Got The Power, I can los my Heart Tonigt, I don't wanna live forever, I just call to say I love You... ach wiele jeszcze mamy ulubionych piosenek na tę literę alfabetu :)

 

MIOT ZIMA 2017/2018
data urodzenia (D.O.B.) - 01.01.2018
Ten miot nazywamy przełomowym lub wybuchowym. A to dlatego, że poród rozpoczął się w sylwestrową noc, a pierwszy szczeniaczek pojawił się na świecie tuż po północy,  więc z dźwiękiem petard witających nowy, 2018 rok :) Znowu powitaliśmy na świecie wspaniałą gromadkę bichonków. Cała szóstka czuje się wspaniale, a ich nowi właściciele, nie mogą się wprost doczekać, kiedy już będą mogli zabrać je do swoich domów. Tradycyjnie bowiem maluszki miały już domy i właściceli, zanim pojawiły się na świecie :) Dziękujemy za zaufanie!

Amelia's Angels - Gift for a friend, Girl on fire, Give me your heart tonight, Golden Boy, Goldeneye, Get lucky - takie imiona rodowodowe będą nosić nasze dzieci z tego miotu

MIOT JESIEŃ 2017
data urodzenia (D.O.B.) - 28.10.2017
Znów prawie Halloweenowy miot, ale jednak 3 dni wcześniej, bo  28 października 2017 powitaliśmy na świecie wspaniałą gromadkę bichonków. Cała szóstka czuje się wspaniale, a ich nowi właściciele, nie mogą się wprost doczekać, kiedy już będą mogli zabrać je do swoich domów.  Tradycyjnie bowiem maluszki miały już domy i właściceli, zanim pojawiły się na świecie :) Dziękujemy za zaufanie!

Amelia's Angels - Falling in love, Falling into you,  Fields of gold, Fire In the rain,  Fly me to the moon i First Day of my life - tak nazywać się będą nowe dzieci w naszej hodowli.
-
Nasze maluszki zamieszkają we Wrocławiu, okolicach Jawora i Krakowie :)
MIOT LATO 2017
data urodzenia (D.O.B.) - 01.06.2017
W tym roku Dzień Dziecka był dla nas absolutnie wyjątkowy :)  1 czerwca 2017 powitaliśmy na świecie wspaniałą gromadkę bichonków. Cała siódemka czuje się wspaniale, a ich nowi właściciele, którzy dzielnie na nie czekali od kilku miesięcy, są wniebowzięci!  

Amelia's Angels - Dancing Queen, Dangerous Woman, Dont't break the silence, Dream a little Dream of me, Don't worry be happy, Dream it possible oraz Doesn't mean Anything 

Nasze maluszki zamieszkały w Warszawie, Krakowie, Zgorzelcu, Brusach
 i oczywiście we Wrocławiu. Jedno słoneczko zamieszka także w słonecznej Italii.
 
MIOT WIOSNA 2017
data urodzenia (D.O.B.) - 11.03.2017
11 marca 2017 przyszły na świat trzy przecudowne bichonki - jedna dziewczynka i dwóch chłopców. Amelia's Angels - Catch me if you can, Can't stop loving you oraz Call me maybe 

Mamą szczeniąt jest - Mł. Ch. Pl., Ch. Pl. Braveheart Biscuit of Pupa's Pearls
Tatą szczeniąt jest - Mł. Ch. Pl., Ch. Pl. Frizzled Life Kris

Cała trójka zanim przyszła na świat miała już właścicieli, którzy na nie czekali. Trafiły do nowych, kochających domów na Śląsku - Dolnym i Górnym :) Chłopczyk - Amelia's Angels Call me maybe rozpoczął już karierę wystawową. Z dumą i ogromną przyjemnością śledzimy jego poczynania. Trzymamy kciuki i cieszymy się z każdego sukcesu :)
 
MIOT JESIEŃ 2016
data urodzenia (D.O.B.) - 31.10.2016
31 października, w piękny Halloweenowy wieczór powitaliśmy na świecie sześć absolutnie wyjątkowych piękności - pięciu chłopców i jedną dziewczynkę: Be the Hero, Be the One, Be the Icon, Be my Destiny, Be my Baby, Be 2 Be

Mamą szczeniąt jest - Mł. Ch. Pl Royal Frise Prety in White
Tatą szczeniąt jest - Mł. Ch. Pl., Ch. Pl. Frizzled Life Kris

Cała szóstka maluchów od razu znalazła kochające domy i wspaniałych właścicieli, z którymi mamy przyjemność być w stałym kontakcie.
Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza domowa hodowla i naprawdę cudowne szczeniaki przyciągają cudownych ludzi o wspaniałych sercach! Niedługo naszym hasłem przewodnim zostanie - Amelia's Angels - wyjątkowe psy, dla wyjątkowych ludzi ;)
 
MIOT WIOSNA 2016
data urodzenia (D.O.B.) - 25.01.2016

25 stycznia przyszły na świat cztery, najcudowniejsze na świecie istotki - jedna dziewczynka i trzech chłopców. Amazing Ana, Amazing Alexander, Amazing Amadeus i Amazing Apollo.
Mamą szczeniąt jest - Mł. Ch. Pl., Ch. Pl. Braveheart Biscuit of Pupa's Pearls
Tatą szczeniąt jest - Mł. Ch. Pl., Ch. Pl. Frizzled Life Kris
Cała czwórka maluchów od razu znalazła kochające domy i już niedługo śledzić będziemy ich karierę wystawową.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.